• Kayıt Ödeme Yöntemleri
  1. PEŞİN ÖDEME

  Peşin ödeme tercih edildiğinde %5 indirim uygulanmaktadır.

  İstanbul Galata Üniversitesi’nin banka hesabına havale/EFT veya kredi kartı ile tek çekim yoluyla yapılabilmektedir.

  Havale– EFT: Üniversitemize ait aşağıda detayları verilmiş olan banka hesabına Öğrenci “Adı Soyadı”, “T.C. Kimlik Numarası” ve “Bölümü” açıklamasıyla havale/EFT yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

               Banka Hesap Bilgilerimiz:

               Alıcı Adı: İstanbul Galata Üniversitesi

               Banka Adı: Halkbank Elmadağ Şubesi (751)

               IBAN: TR230001200975100016003072

  Kredi Kartı (Tek Çekim): Anlaşmalı olduğumuz bankalara (Akbank, Yapıkredi, Garanti Bankası ve Halkbankası) ait kredi kartları ile Mali İşler Daire Başkanlığı’na gelerek fiziki POS ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. TAKSİTLİ ÖDEME

  Kredi Kartı ile taksitli: Anlaşmalı bankalarımıza ait mobil pos ile (Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası ve Halk Bankası) ödeme yapılabilecektir. Toplam taksit sayısı 6’yı geçmeyecektir.

  Kredili Mevduat Hesabı (KMH) ile taksitli: KMH Yapıkredi Bankası veya Halkbank tarafından başvuran kişi hesabına tanımlanan limit doğrultusunda kullandırılan taksitli bir kredi türüdür. 1 peşin 6 taksitte ödeme imkânı sunulmaktadır. 7-10 taksitte liste fiyatımıza % 5 fiyat farkı ilave edilmektedir. Kayıt dönemi başladığında krediyi kullanacak olan kişi (anne, baba veya 3. şahıslar) kimliğiyle birlikte Üniversitemiz Galata Ana binasına (Beyoğlu) gelerek ya da Halkbank veya Yapıkredi bankasının herhangi bir şubesine giderek ödeme işlemlerini tamamlayabilirler.